administrativní podpora s nj (junior, medior i senior), brno

posted
contact
jakub nováček - 778463512, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
Customer service
job type
stálý úvazek
reference number
/141/08/2019/JN - t-2914
contact

job description

Chtěli byste ve své práci využít jazyky? Hledáte stabilní práci s platem 34-42000 Kč? Nemáte zatím moc zkušeností nebo Vás už naopak v oblasti administrativy či podpory nic nezaskočí? Pojďte pracovat do fajn kolektivu progresivní mezinárodní firmy s nejnovějšími kancelářemi v centru Brna.

co vás čeká?

  • poskytování administrativní a základní technické podpory zaměstnancům klienta
  • využívání angličtiny a němčiny po celou pracovní dobu
  • převážně psaná, ale i mluvená forma komunikace (emaily, ticketovací systém a občasné telefonáty)

co vám nabídneme

  • plat 34-40000 Kč
  • výkonnostní bonus 2000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • multisport kartu
  • jazykové kurzy
  • moderní kanceláře v centru Brna
  • pomoc s relokací

co od vás očekáváme

  • angličtinu na úrovni B2
  • němčinu na úrovni B2
  • ochotu pracovat na různé směny
  • zkušenosti s administrativou/zákaznickou podporou/helpdeskem jsou výhodou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.