administrativní podpora, praha 5

posted
contact
veronika vyletová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha 5, hlavní město praha
sector
administration
job type
stálý úvazek
reference number
9092
contact

job description

administrativní asistent/asistentka

Pokud máš zájem pracovat ve špičkovém pracovním prostředí mezinárodní společnosti, nevadí ti rutinní práce, ale přesto se chceš učit novým věcem a mluvíš dobře anglicky, pak je tahle pracovní příležitost v oblasti administrativy ideální právě pro tebe.

co můžeš očekávat:

  • prostředí mezinárodní společnosti
  • zázemí v centru Prahy – Karlovo náměstí
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu

tvoje náplň práce:

  • administrativní podpora oddělení
  • vytváření, zpracování a správa objednávek
  • komunikace s kolegy, dodavateli a finančním oddělením
  • zajištění ubytování workshopů a schůzek
  • objednávky občerstvení

tvůj profil:

  • ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni
  • umíš dobře s MS office
  • předchozí zkušenosti z administrativy vítána