administrativní podpora, teplice

posted
contact
michaela beránková, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
teplice, ústecký kraj
sector
administration
job type
stálý úvazek
reference number
8434
contact

job description

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici administrativní podpory. Hledáme zodpovědného člověka, který je schopný naplánovat věci a být oporou jak pro HR oddělení, tak i pro ředitele závodu.

Náplň práce:

  • zajištění asistentské činnosti
  • péče o návštěvy
  • spolupráce na měsíční uzávěrce
  • vedení pokladny a cestovních příkazu
  • administrativní podpora HR

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na životní a penz. pojištění

Požadujeme:

  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • pečlivost, iniciativu a spolehlivost
  • pokročilou znalost MS Office
  • anglický jazyk komunikativní úroveň
  • velkou výhodou zkušenost na obdobné pozici

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Email: julie.ivanisova@randstad.cz