android developer – junior + senior, praha holešovice

posted
contact
tomáš pekař, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha holešovice, jihomoravský kraj
sector
IT progression
job type
stálý úvazek
reference number
8828
contact

job description

Jste nadšenec do mobilních aplikací? Chcete vyvíjet moderní aplikace a neustálé se zdokonalovat? Ozvěte se nám. Nastartujte svoji kariéru v android týmu zkušených mobilních vývojářů.

CO VÁS ČEKÁ?

  • vývoj a customizace Android aplikací
  • odpovědnost za technickou analýzu a vývojové řešení
  • ladění aplikací s HW nástroji
  • odpovědnost za validaci aplikace
  • testování aplikace
  • tvorba dokumentace

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

  • ​mít alespoň půlroční pracovní zkušenost s vývojem Android aplikací
  • znát Android Studio a Gradle build System
  • Android SDK a standardní knihovny (Room, OkHttp, Retrofit, Moshi, aj.)
  • výhodou je znalost Javy, Kotlinu, Gitu a dependency injection (Dagger)
  • znalost ČJ/SJ, pokročilá AJ

CO NABÍZÍME?

  • ​zázemí dynamicky rostoucí a stabilní firmy
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • možnost účastnit se českých a zahraničních projektů a být součástí týmu zkušených mobilních vývojářů
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení ​