aplikační inženýr, opatovice nad labem

posted
contact
sabina ponikelská - 778764668, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
opatovice nad labem, pardubický kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/58/09/2020/SP - t-2444
contact

job description

Německá rodinná společnost, která sídlí na území České republiky  hledá do svého týmu novou posilu! Soustředí se na výrobu produktů jako jsou domácí čistící prostředky, automobilové díly, textil, stavební materiály a telekomunikační příslušenství. Chcete pracovat ve firmě, která se stále rozšiřuje a vyvíjí? Máte zkušenosti v oblasti kvality na manažerské a vedoucí pozici? Ovládáte anglický jazyk na perfektní komunikativní úrovni a německý jazyk zvládnete na základní úrovni?  Protislužbou pro Vás bude pracovní rozvoj v odvětví, kde budete působit, konkurenčně schopné mzdové ohodnocení a možnost kariérního růstu. Zaujala Vás tato nabídka? Tak nám o sobě dejte vědět!

Náplň práce

  • Vedení procesu Advanced Product Quality Planning (APQP) pro nové zákaznické programy podle procesních standardů
  • Zajištění procesů pro vylepšení kvality
  • Spolupráce s přidruženými společnostmi společnosti a zákaznickými organizacemi
  • Podílení se na iniciativách snižování nákladů Va/Ve
  • Koordinování pravidelných komunikací s evropským vedoucím centrem v oblastech produktového desingu, produktového marketingu a procesního inženýrství
  • Vyvíjení nových dílů a úprava aktuálních dílů
  • Udržování a rozvíjení kontaktů se zákazníky a plnění poradenské funkce
  • Mapování trhu a konkurence, podle kterých definujete vhodná opatření týkající se vlastních produktů a vývoje
  • Koordinace a podílení se na designu produktu až do sériový proces výroby

  • Perspektivní práci ve stabilní společnosti pro světově známé značky
  • Zázemí rodinné firmy
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolení
  • Příspěvky na dopravu
  •  Příspěvky na stravování - výběr z až 8 jídel denně-
  • Jídelní automat, nápojové automaty
  • Výuku jazyků
  • Klimatizované pracovní prostory
  •  Moderní a čisté prostředí
  • Parkování v areálu firmy
  • Firemní akce - celofiremní i v rámci oddělení organizované zaměstnanci, nejen pro zaměstnance, ale i pro rodinné příslušníky
  • Firemní permanentky na hokejové zápasy
  • Firemní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na penzijní připojištění moderní a čisté prostředí společnosti

co od vás očekáváme

  • VŠ - obor strojírenství, letectví, výroba atp.
  • Dobrá mluvená a psaná angličtina
  • Německý jazyk výhodou
  • Schopnost připravovat výkresy pomocí CAD
  • Zkušenosti s APQP
  • Silné verbální a písemné komunikační dovednosti
  • Analytické myšlení při řešení problémů
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Znalost certifikace Six-sigma a Lean systems
  • Týmového ducha

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "Aplikovat". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.