brigáda ve skladu 100 kč - 140 kč/hod., brno - popůvky

posted
contact
lucie procházková - 778882087, randstad hr solutions
job type
dočasný úvazek

job details

posted
location
popůvky, jihomoravský kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
reference number
/3/10/2019/SS - t-1475
contact

job description

Menší sklad se sídlem na okraji města hledá pomocníky, kteří si rádi přivydělají.

Není třeba zkušeností, se vším Vám rádi pomůžeme.

Pokud budete u nás spokojení a práce Vás bude bavit, nabízíme možnost HPP.

Náš kolektiv je malý (cca 50 zaměstnanců). O to více jsme si bližší a rádi jezdíme párkrát do roka na dobrovolné společné akce.

co vám nabídneme

  • mzda: 100 Kč - 140 Kč/hod.
  • ohodnocení dle pracovního nasazení
  • možnost domlouvat si směny 6 - 14, 14 - 22
  • na všem se můžeme individuálně domluvit
  • pracovní náplň - jednoduché vyskladňování

co od vás očekáváme

  • nástup IHNED
  • zkušenost ze skladu, výrobě
  • zručnost, pracovitost a fyzická zdatnost
  • dodržování domluvených směn
  • věk 18+

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.