brigádník pro práci na interních databázích dpč, lovosice

posted
contact
karolína hanušová - 778 435 066, randstad czech republic
job type
dočasný úvazek

job details

posted
location
lovosice, ústecký kraj
sector
production and industry
job type
reference number
/33/08/2018/RV - 414
contact

job description

Popis pozice

Malé databáze - Access/SQL - rozvoj a údržba

Pro našeho významného klienta v Lovosicích, hledáme brigádníka na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • údržba menších podpůrných podnikových databází na platformě MS SQL Server
  • porozumění požadavkům uživatelů na úpravy či rozvoj a reakce na ně
  • stavba formulářů nebo front-end aplikací na platformě MS Access 2010 a jazyku VBA
  • správa databázových práv

Nabízíme

  • práce na zkrácený úvazek (10 - 20 hodin týdně)
  • pružná pracovní doba dle dohody
  • zázemí stabilní, mezinárodní společnosti, kolektiv zapálených a přátelských kolegů
  • nástup možný dohodou (ihned)

Pracovní pozice vhodná pro studenty VŠ!

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám Vaše CV.

Profil ideálního kandidáta

  • pokročilá znalost práce a vývoje aplikací v prostředí MS Access 2010 a Visual Basic
  • zkušenosti s návrhem databází a dotazovacím jazykem SQL
  • zkušenost s programováním v libovolném jazyce (nejlépe VBA)
  • orientace v SQL Server Management Studio výhodou
  • práce vhodná pro studenty VŠ - není podmínkou