brose rožnov - řidič vzv, rožnov pod radhoštěm

posted
contact
marie antošíková - 778 764 663, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
rožnov pod radhoštěm, zlínský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/35/08/2018/MA - 415
contact

job description

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, moderní německou rodinnou společnost Brose v Rožnově pod Radhoštěm, hledáme řidiče/řidičky VZV.

Pracovní náplň:

Rozvoz materiálu, jeho náklad a výklad.

Nabízíme

  • výdělek až 22 000 Kč
  • příplatky za noční směny, práci o víkendech a st. svátcích
  • výkonnostní odměny ve výši až 2 000 Kč dle plnění normy
  • smlouva na hlavní pracovní poměr na dobu 1 roku
  • dotovaná svozová doprava ze směru Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm nebo příspěvek na dojíždění
  • 13. plat vyplácený před Vánoci a dovolenou, podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce
  • obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
  • 5 týdnů dovolené
  • po 6 měsících možnost převodu do kmenového stavu Brose

Profil ideálního kandidáta

  • platný průkaz VZV
  • zkušenost s řízením VZV výhodou
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • výborný fyzický a zdravotní stav