cad technik, ústí nad labem

posted
contact
michaela beránková, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
ústí nad labem, ústecký kraj
sector
Engineering
job type
stálý úvazek
reference number
8424
contact

job description

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici CAD Technika. Pokud jste inovativní a máte rádi moderní technologie, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • posuzování proveditelnosti výrobních projektů
  • spolupráce při návrhu a úprava dat
  • technická podpora výrobním oddělením
  • příprava dat pro výrobu

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • jazykové kurzy
  • benefity (stravenky, příspěvky)
  • přátelská atmosféra
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

Požadujeme:

  • znalost práce v CAD softwaru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • velkou výhodou praxe z výrobního prostředí

Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Kontakt: Michaela Beránková / michaela.berankova@randstad.cz