celní deklarant/ka, krupka

posted
contact
linda sehnoutková - 770173938, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
krupka, ústecký kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
/90/10/2020/LS - t-2612
contact

job description

Nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci, která vyžaduje pečlivost, orientaci na detail a dobré organizační a komunikační dovednosti! Našli jste se v předchozím popisku? Pokud ano, odpovězte nám na inzerát a dejte najevo svůj zájem. Rádi se o Vás dozvíme víc!

CELNÍ DEKLARANT/KA

Náplň práce:

  • zpracování celní dokumentace
  • zadávání dat do počítače
  • sledování a vyhledávání celní dokumentace
  • získávání a zpracování informací z přepravních dokumentů
  • komunikace se zákazníky, dopravci a celním úřadem

co vám nabídneme

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • mzdové bonusy
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na dopravu

co od vás očekáváme

  • předešlou zkušenost na obdobné pozici
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka - denní využití
  • znalost celních předpisů, procesů a systémů
  • znalost celní legislativy (klasifikace a původ zboží)
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • znalost MS Office - zejména Word a Excel

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.