c#.net core developer - zdravotnictví, ostrava

posted
contact
agáta lichovníková - 778532019, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
ostrava, moravskoslezský kraj
sector
IT progression
job type
stálý úvazek
reference number
/1/01/2021/AL - t-2926
contact

job description

Pracujete v IT a chcete se podílet na vývoji aplikací do zdravotnictví? Pak jste tady správně.

Pro našeho klienta, českou technologickou společnost vyvíjející inovativní IT řešení v oblasti software a hardware, hledáme kolegu na pozici C#.NET core developera.

náplň práce:

  • Rozklíčování požadavků klienta
  • Optimalizování kódu
  • Provádění změn v kódu za účelem vylepšení vnitřní struktury
  • Kontrola kódu
  • Dodržování domluvených procesů vývoje
  • Výpomoc testerům s automatizací
  • V případě potřeby - manuální testování
  • Pravidelná a aktivní komunikace s vývojovým týmem
  • Pravidelná a aktivní účast na meetinzích se zákazníkem, pracuješ v SAFe kontextu
  • Poskytovat pravidelnou zpětnou vazbu týmovým kolegům
  • Zaučování méně zkušených kolegů

co vám nabídneme

  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • jazykové kurzy
  • home office
  • další příspěvky (narození dítěte/ doporučení zaměstnance/ dlouhodobá nemoc)

co od vás očekáváme

  • Znalost C# - minimálně middle
  • .NET Core
  • .NET Framework 4.6+
  • LINQ
  • SQL
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovní - min. B2
  • Znalost českého jazyka na komunikativní úrovni - kolegové v týmu jsou Češi

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat:

T.: +420 778 532 019

E.: agata.lichovnikova@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.