customer agent, athens

posted
contact
alžběta honsová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
athens
sector
IT management
job type
stálý úvazek
reference number
9022
contact

job description

Chcete mluvit česky a přitom pracovat ve slunných Aténách? Nabízíme skvělou příležitost práce v nadnárodní společnosti, na pozici, kde budete první kontakt pro zákazníky z České republiky. Hledáme českého rodilého mluvčího (nebo s velmi dobrou znalostí češtiny) s dobrou znalostí počítačů a technickým myšlením. Čeká vás práce v dynamické společnosti se sídlem v Aténách, při které budete denně komunikovat s českými zákazníky, ale i s kolegy z celého světa. Dobrá znalost angličtiny je tedy potřebná.

co nabízíme?

  • skvělé finanční ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • relokační balíček
  • vlastní firemní restauraci
  • spoustu zaměstnaneckých aktivit a akcí (výlety, týmové akce, party, sportovní akce atd.)
  • moderní a příjemné kanceláře
  • skvělou atmosféru a kolektiv kolegů z celého světa
  • ležérní dresscode
  • lekce řečtiny zdarma
  • a spoustu sluníčka každý den, řecké historie a moře za rohem

co budete dělat?

  • fungovat jako primární kontakt pro všechny česky mluvící klienty
  • odpovídat a zaznamenávat požadavky zákazníků (prostřednictvím telefonu a chatu)
  • zodpovídat za evidenci a vyřízení klientských požadavků/stížností v souladu s firemními směrnicemi
  • řešit základní problémy a postupovat složitější případy dále

co je pro tuto pozici potřeba?

  • technické myšlení, velmi dobrá znalost základů IT a schopnost se dále učit a vzdělávat
  • znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího, případě velmi dobrá znalost jazyka slovem i písmem
  • dobrá znalost angličtiny (schopnost domluvit se s kolegy v týmu a porozumět firemním materiálům)
  • prozákaznický přístup, schopnost řešit problémy a komunikovat

Zní vám to jako práce snů? Klikněte na tlačítko "přihlásit se".

Nebo víte o někom, pro koho by tato práce byla ta pravá? Pokud máte zájem o více informací, máte otázky apod., kontaktujte našeho řeckého kolegu (ideálně v angličtině :-)

Nikos Perrakis

email: multilingual@randstad.gr

tel:  +30 2106770523