dělnice ve výrobě - po zaučení až 30 000 kč, hradec králové

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/32/02/2019/JD - t-728
contact

job description

Hledáte zaměstnání ve výrobní společnosti v Hradci Králové?

Nevadí Vám jemná manuální práce v nepřetržitém nebo třísměnném provozu? Je zde i omezený počet míst ve dvousměnném provozu.

Nabízíme měsíční mzdu po zkušební době 24 000 - 30 0000 Kč, ve zkušební době 20 000 - 26 000 Kč/měsíc (v závislosti na směnnosti a plnění cílů).

Že nemáte s prací ve výrobě zkušenosti? Nevadí, zaučíme Vás.

Je možné domluvit schůzku a práci si vyzkoušet.

Co Vás čeká:

  • jemná manuální práce a kompletace dílů (vhodné pro ženy)
  • kontrola kvality
  • práce částečně ve stoje i vsedě
  • zápisy do výrobních dokumentů
  • směnný provoz
  • nejedná se o pásovou výrobu

co vám nabídneme

  • moderní pracovní prostředí
  • navýšení tarifní mzdy po třech měsících
  • nadstandardní příplatky (noční směna 20 Kč/hod, odpolední směna 8,5 Kč/hod, - práce o víkendu 30 Kč/hod)
  • závodní stravování/stravenky 80 Kč
  • 5 týdnů dovolené/rok
  • roční prémie – 13. plat
  • penzijní připojištění 700 Kč po 6. ti měsících
  • příspěvek na letní tábory pro děti
  • a další

co od vás očekáváme

  • manuální zručnost
  • zodpovědnost
  • pracovitost
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
  • praxe výhodou, ne však podmínkou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.