dělnické pozice v renomované výrobní společnosti, brno

posted
contact
jiří konečný - 777 494 674, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/33/07/2019/PZ - t-1203
contact

job description

Hledáte v práci změnu, lepší peníze nebo lepší pracovní prostředí? Máme pro vás skvělou pracovní příležitost v Brně, ve velké stabilní společnosti s dobrou pověstí a to ještě s výbornou dostupností MHD! Hledáme nové kolegy na pozice dělník v elektrotechnice a plastikář. Vyděláte si 24 000 až 26 000 Kč hrubého měsíčně a mimo brněnským přispějeme na dopravu! Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

co budete dělat na pozici elektromechanik?

- montáž přístrojových transformátorů a senzorů

- navíjení, balení, zapojování vývodů

co budete dělat na pozici plastikář?

- obsluha tlakového stroje

- formování a vyformování odlitků + kontrola kvality a očištění odlitého kusu

- práci v moderní světoznámé a stabilní společnosti na tři směny, víkendy volné

- mzdu 24 000 až 26 000 Kč měsíčně dle zařazení na pozici

- k tomu navíc směnné příplatky nad rámec zákoníku práce

- příspěvek na dopravu 500 až 1500 Kč dle vzdálenosti

- možnost navýšení mzdy po zkušební době

- 5 týdnů dovolené

- dotované stravování v závodní jídelně za symbolickou cenu

- možnost práce přesčas za nadstandardní příplatky

- pro Brňáky perfektní dostupnost MHD

co od vás očekáváme

- spolehlivé a pečlivé spolupracovníky s dobrou fyzičkou a manuální zručností

- SOU/SŠ v elektro oboru bude vaší výhodou, ne podmínkou, vše vás hravě naučíme

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.