dělník / montér - litvínov - 1 směnný provoz

posted
contact
monika hempelová - 778717626, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
litvínov, ústecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/51/06/2019/MH - t-1159
contact

job description

Pro nově rozvíjející se firmu v Litvínově hledáme šikovné  kandidáty - muže na pozici dělník/montér.

Nebojíte se práce a chcete si slušně vydělat? Hledáme právě Vás!

Pozice pouze pro muže!!!

co budete dělat?

* doprava a příprava materiálu na pracovišti

* práce s kladkou

* řez, střih a následná instalace izolačního materiálu

* práce ve výškách

* další práce spojené s montáží

co vám nabídneme

* možnost dlouhodobé spolupráce, práce na HPP

* 1 směnný provoz – pouze ranní směny

* mzda 25 tis btto + 1 tis docházkový bonus + příplatky dle ZP

* nástup ihned nebo dle dohody

* 25 dní dovolené / kalendářní rok

* zajištění ochranných pracovních pomůcek při nástupu

co od vás očekáváme

* manuální zručnost, šikovnost

* fyzická zdatnost, výborný zdravotní stav bez omezení

* zkušenosti na dělnické pozici výhodou

* ochota učit se novým dovednostem

* ochota práce přesčas – placený přesčas  -  časová flexibilita

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.