devops engineer 100% home office, ostrava

posted
contact
aneta muchová - 778463514, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
ostrava, moravskoslezský kraj
sector
IT progression
job type
stálý úvazek
reference number
/122/11/2020/AM - t-2745
contact

job description

Naším klientem je jedna z mála zahraničních firem, která se zabývá kompletní dodávkou automatizačních, dálkových a SCADA systémů pro provoz rozvodných sítí. Produkty jsou na vysoké úrovní a komplexní systémová řešení jsou poskytována klientům z jednoho zdroje. Mezi klienty patří dodavatelé elektřiny, plynu, vody, ale také velké výrobní závody po celém světě. Aktuálně hledáme člena do mezinárodního týmu Scada Server Department, který vyvíjí produkt na míru pro jednoho z klientů. Členové týmu se nachází různě po Evropě, takže není důležité odkud pracujete (Home Office), ale že jste online a aktivně komunikujete s týmem.

Pracovní náplň:

  • mediátor mezi vývojáři a odborníky na informační technologie z provozu u klienta
  • budeš mít na starost hlavně úkoly z oblasti DevOps, ale i běžný vývoj produktu
  • část pro vývoj produktu je zaměřena hlavně na infrastrukturu (zlepšení procesu protokolování, testovací prostředí, nástroj pro analýzu protokolů apod.)
  • nastavování určitých dat a aktivní podílení se na vývoji produktu

  • využití špičkových technologií a podpora od zkušených kolegů
  • práci v úspěšné rostoucí společnosti
  • mladý a dynamický tým kolegů
  • 100% Home Office či stůl na ostravské pobočce (nemají Open Space)
  • flexibilní pracovní doba
  • bonusy a prémie
  • 13. plat
  • stravenky
  • 25 dnů dovolené
  • notebook

co od vás očekáváme

  • Zkušenosti v oblasti DevOps: Jenkins, Make, Bash scripting, Python, Maven and Conan package managers (požadujeme úroveň správce nikoli uživatele)
  • Zkušenosti s Java
  • C++ je pro nás velké plus (alespoň znalost budování procesu - kompilace, propojení)
  • ochota učit se nové věci a být velmi proaktivní
  • komunikativní angličtina je nutností!
  • zkušenosti s agilním vývojem

jak se přihlásit

Máte zájem o tento projekt? Zašlete nám CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.muchova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.