digital / vendor marketing manager, praha

posted
contact
renata haladová - 778463502, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
marketing
job type
stálý úvazek
reference number
/60/02/2021/RH - t-3001
contact

job description

Pro našeho klienta, společností působící v oblasti Property, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici:

Digital and Vendor Marketing Manager

co vám nabídneme

  • velice různorodou náplň práce
  • příjemé pracovní prostředí a fajn partu lidí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • standardní benefity jako např. Multisport karta, stravenky

co od vás očekáváme

  • Zkušenosti se zajišťováním kampaní
  • "Tenant" marketing
  • Správa Eshop programu
  • Znalost mobilních aplikací
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost argumentace
  • Pečlivost a svědomitost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.