dispečer, chrášťany

posted
contact
jakub touš, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
chrášťany, hlavní město praha
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
8586
contact

job description

Pro stabilní společnost, sídlící v Chrášťanech u Prahy, která je jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy hledáme nyní do oddělení Operations - což je největší oddělení společnosti, vhodného kandidáta na pozici DISPEČER

Pozice dispečera konkrétně spadá pod oddělení Operations – což je největší oddělení této společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:

Náplní práce je zajištění a řízení dopravy

Plánování optimální trasy a vytíženosti vozidel

Kontrola nákladů a také dohled nad plněním dodávek zboží

Každodenní komunikace a spolupráce s řidiči, ostatními odděleními společnosti včetně také přímé komunikace se zákazníky.

Pracovní doba je ve směnném provozu: 6:00-14:30 nebo 7:30-16:00 nebo 9:00-17:30 a nebo 11:30-20.00.

POŽADUJEME:

Znalost místopisu velkou výhodou

Praxe na pozici dispečer, popř. disponent rozvozových vozidel podmínkou

Flexibilita

Základní znalost AJ

Týmového hráče

Odolnost vůči stresu

Odpovědnost a důslednost, organizační dovednosti

Dobré komunikační dovednosti

NABÍZÍME:

Samostatnou a různorodou práci

Příjemné pracovní prostředí a možnost seberealizace

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Příjemné a dynamické pracovní prostředí

Velmi bohatý balíček firemních benefitů:

Stravenky, příspěvek na sportovní aktivity, dovolená navíc a mnoho dalších  (stravenky, výhodné volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky, sportovní program, propagační předměty, dovolená navíc a mnoho dalších....)

Společnost zabezpečuje svozový autobus od metra Zličín a příspěvek na dopravu z i do zaměstnání.

Pozice je vhodná pro uchazeče s praxí na pozici dispečer nebo disponent rozvozových vozidel a chtějí se učit nové věci a specializovat se v oboru spedice.