elektrikář - §6, choceň

posted
contact
kateřina šťastná - 602679854, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
choceň, pardubický kraj
sector
Engineering
job type
stálý úvazek
reference number
/46/10/2018/KŠ - t-510
contact

job description

Náš klient je jedním z hlavních světových lídrů výroby systémů pro akustický a tepelněizolační komfort motorových vozidel.

Vyvíjí a vyrábí multifunkční komponenty, moduly a komplexní řešení pro interiér vozidla, oblast kufru, motoru a podvozku.

V tuto chvíli do svého týmu hledá šikovného kolegu na pozici: Elektrikář

Náplň práce:

·      zabezpečit spolehlivý chod výrobního zařízení - lisy a výrobní linky

·      řešení aktuálních havárií ve výrobě

·      provádění pravidelné údržby

·      účast při modernizaci a vylepšování strojů

Co Vám nabídneme

·      NÁSTUPNÍ BONUS 50 000 Kč

·      ROČNÍ BONUS 30 000 Kč

·      nástup IHNED HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí

·      možnost kariérního a odborného růstu - možnost zaškolení ve školicím středisku Siemens, Bosch Rexroth

·      k dispozici moderně vybavené zázemí sklad náhradních dílů, diagnostické přístroje

·      bezplatná firemní autobusová doprava

·      příspěvek na stravování, telefon, penzijní připojištění a sport. aktivity

·      roční bonus za splnění pracovního fondu odměny při pracovních a životních jubileích.

Co od vás očekáváme

nebo-li, co požadujeme:

·      min. SOU elektrotechnického směru

·      §6 vyhlášky 50/1978 Sb.

·      praxe v oboru výhodou

·      práce ve vícesměnném provozu

V případě zájmu se můžete ozvat na email: katerina.stastna@randstad.cz

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.