elektrikář pro strojní údržbu (m/ž), choceň

posted
contact
michaela princová - 770147190, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
choceň, pardubický kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/3/05/2021/MP - t-3355
contact

job description

Světový výrobce systémů pro akustický a tepelněizolační systém pro motorová vozidla, hledá do svého týmu kolegu na pozici ELEKTRIKÁŘE pro strojní údržbu. Chcete být uznávaným členem týmu s náležitým ohodnocením? Tato společnost ví, že kvalitní elektrikář je na dnešním trhu práce k nezaplacení. Podmínkou přijetí je Vyhláška 50 (§6). Zaujala Vás tato nabídka? Jestli ano, prosím přihlaste se nám.

Náplň práce:

Zabezpečení spolehlivého chodu výrobního zařízení - lisy a výrobní linky

Řešení aktuálních havárií ve výrobě

Provádění pravidelné údržby

Účast při modernizaci a vylepšování strojů

Nástup možný IHNED - HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Práce v moderním a čistém prostředí

Možnost kariérního a odborného růstu

Možnost zaškolení ve školicím středisku Siemens, Bosch Rexroth

K dispozici moderně vybavené zázemí sklad náhradních dílů, diagnostické přístroje

Bezplatná autobusová doprava firemním autobusem

Zvláštní příplatky za směny nad rámec zákonem stanovených

Příspěvek na stravování

Příspěvek na telefon

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na sportovní aktivity

Odměny při pracovních a životních jubileích

co od vás očekáváme

Min. SOU elektrotechnického směru

§6 vyhlášky 50/1978 Sb.

Praxe v oboru výhodou

Práce ve vícesměnném provozu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.