elektrikář, ústí nad labem

posted
contact
linda sehnoutková - 770173938, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
ústí nad labem, ústecký kraj
sector
Electrotechnics and Energy
job type
stálý úvazek
reference number
/63/09/2020/LS - t-2486
contact

job description

Nabízíme Vám možnost pracovního uplatnění v mezinárodní výrobní společnosti na pozici ELEKTRIKÁŘ.

Náplň práce:

  • opravy strojů
  • preventivní prohlídky strojů
  • aktivní spolupráce s ostatními elektrikáři

co vám nabídneme

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • perspektivní práci v mezinárodní výrobní společnosti
  • odborná školení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění

co od vás očekáváme

  • SOU/SŠ vzdělání (elektrotechnika)
  • předešlá zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • platná vyhláška min.5, § 5
  • orientace a schopnost číst v technických dokumentech

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.