elektromechanik, rychnov nad kněžnou, od 30 000 kč/měs., královec

posted
contact
martina tučková - 778764668, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
královec, královéhradecký kraj
sector
Electrotechnics and Energy
job type
stálý úvazek
reference number
/24/08/2018/MT - 403
contact

job description

Popis pozice

Máte zkušenosti z oblasti údržby stojů a nevadí Vám směnný provoz? Rádi řešíte technické záležitosti?

Dejte nám o sobě vědět, obsazujeme pozici elektromechanika pro výrobní automotive společnost na Rychnovsku.

Nástup možný po domluvě nebo ihned.

Co Vás čeká:

·        údržba, opravy a seřizování elektro zařízení a strojů (hydraulická, pneumatická, elektrická zařízení)

·        vedení záznamů údržby

·        servisní zásahy v případě poruch

·        identifikace a evidence zásob náhradních dílů

·        v případě složitých oprav spolupráce s týmem nebo externími servisy

Co od Vás očekáváme:

·        odborné vyučení v oblasti elektro

·        praxi na obdobné pozici

·        platnou vyhlášku č 50/78 Sb. §6

·        schopnost čtení výkresové dokumentace

·        ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

·        uživatelská znalost práce s PC

·        manuální zručnost, zodpovědnost

Co Vám nabízíme:

·        motivující platové ohodnocení, osobní ohodnocení, bonusy za beznemocnost

·        stabilní práci v prosperující mezinárodní automotive společnosti

·        možnost aplikace vlastních řešení a nápadů

·        benefity (bonusy, 5 týdnů dovolené, dotované stravování)

·        13. a 14. plat

Více informací Vám ráda poskytnu na tel 778 76 46 68 nebo na emailu: martina.tuckova@randstad.cz