elektromechanik servisu - výjezdy na 14 dní, náborový příspěvek, česká třebová

posted
contact
agáta lichovníková - 778532019, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
česká třebová, pardubický kraj
sector
Electrotechnics and Energy
job type
stálý úvazek
reference number
/51/02/2021/AL - t-2992
contact

job description

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost, hledáme kolegy na pozici elektroservisák.

Jste vyučený elektromechanik a máte platnou vyhl. č. 50/78 § 6?

Hledáte novou pracovní příležitost s možností vyjíždět do zahraničí?

Pak jste tady správně!

náplň práce:

  • opravy elektromotorů a seřizování spalovacích motorů
  • opravy lokomotiv - jak v rámci garanční doby, tak i po jejím uplynutí
  • seřizování elektrických zařízení lokomotiv
  • spoluúčast při plánování výjezdů
  • vyplňování servisních listů

co vám nabídneme

  • 20 000 Kč náborový příspěvek
  • 13.mzdu
  • školkovné 500 Kč/měs.
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • 14-ti denní turnusy, 14 dní volno
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

co od vás očekáváme

  • platnou vyhl. č. 50/78 , § 6
  • chuť učit se novým věcem
  • AJ nebo RJ výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • samostatnost
  • praxe v oboru výhodou

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat:

Email: bohumila.ryckova@randstad.cz

Tel.: 778 702 766

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz