elektromechanik, krupka

posted
contact
linda sehnoutková - 770173938, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
krupka, ústecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/15/01/2021/LS - t-2869
contact

job description

Profesní nabídka pro šikovné kandidáty/tky s praxí z výrobní společnosti. Pokud nabízíte předešlé zkušenosti podobného charakteru, neváhejte nás oslovit s Vašim životopisem.

ELEKTROMECHANIK

Náplň práce:

  • technická údržba strojů a zařízení
  • opravy strojů a zařízení
  • diagnostika a předcházení poruchám
  • kontakt se zákazníky a dodavateli

co vám nabídneme

  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové kurzy
  • stravenky
  • prostředí stabilní a silné společnosti

co od vás očekáváme

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
  • platnou vyhlášku 1978/50, §5
  • předchozí praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.