elektromechanik, přestanov

posted
contact
tereza heřmanová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
přestanov, ústecký kraj
sector
Electrotechnics and Energy
job type
stálý úvazek
reference number
8142
contact

job description

Pro nový start up v okrese Ústí nad Labem hledáme nové kolegy do oblasti údržby, na pozici Technika údržby / Elektromechanika.

Vaší hlavní pracovní činností je udržovat výrobní stroje v plynulém chodu, realizovat predikovanou údržbu, pracovat s týmem, ale zároveň být zodpovědný za svůj svěřený výrobní úsek.

Co budete dělat:

  • údržba strojního zařízení - preventivní, rutinní, prediktivní, pohotovostní
  • identifikace prolémů a navrhování řešení na stávajícím zařízení
  • spolupráce s nadřízeným na nových projektech
  • účast na pravidelných či plánovaných odstávek na výrobním zřízení
  • účast na projektech s cílem  zlepšovat kvalitu ve výrobě

Co s námi získáte:

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr, po zkušební době smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, jeden týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění aj.
  • stabilitu a jistotu, byť se jedná o mladou výrobní společnost
  • přátelský a pohodový tým
  • nástup ihned či dle dohody

Co od Vás očekáváme:

  • znalost čtení technické dokumentace
  • SOU vzdělání s elektrotechnickým zaměřením / nebo získanou praxi ve výrobním závodě
  • ochotu pracovat ve 12-ti hodinovém provoze
  • platnou vyhlášku 50/6

Ráda Vám sdělím bližší informace.
Vaše  kariéra je náš cíl.