farmaceutický reprezentant/ka, praha

posted
contact
martina knoblochová - 771128137, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
Pharmacy
job type
stálý úvazek
reference number
/25/09/2020/MK - t-2418
contact

job description

Pro distributora léčiv hledáme na doplnění týmu nového kolegu/ kolegyni na pozici Farmaceutického reprezentanta pro Prahu. Pokud máte zkušenost ve farmacii, ale nechcete již pracovat v korporátu, toto by pro Vás mohla být správná volba. Podívejte se -

Co Vás čeká a nemine?

  • navazování a udržování vztahů s klienty - výrobci léčiv, distributory a lékárny
  • získávání nových klientů
  • nákup léčiv a vyjednávání obchodních podmínek
  • příprava cenových návrhů
  • denní osobní schůzky u klientů
  • administrativa a reporting (v Excelu) pro mateřskou společnost v zahraničí - z home office

co vám nabídneme

  • fixní mzda 45 000 Kč
  • atraktivní pololetní bonusy dle vašich výsledků
  • týden dovolené navíc
  • 3 sick days
  • home office
  • flexibilní pracovní doba
  • poskytneme vám pracovní nástroje - služební notebook, telefon
  • služební auto i k soukromým účelům

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obchodní pozici ve farmacii, případně FMCG
  • základy AJ - na emailovou komunikaci se zahraniční centrálou a reporting (Excel)
  • komunikativní osobnost s tahem na branku a obchodním duchem
  • vytrvalost a chuť dotáhnout věci do konce
  • ochota trávit většinu pracovní doby v terénu na schůzkách u klientů
  • bydliště v Praze - podmínkou
  • uživatelská znalost MS office, zejména Excel pro reporting
  • ŘP - aktivní řidič

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď" a  zašlete mi prosím váš životopis s fotografií v češtině i angličtině. Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.