finanční controller, teplice

posted
contact
linda sehnoutková - 770173938, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
teplice, ústecký kraj
sector
Economy and Corporate Finance
job type
stálý úvazek
reference number
/71/02/2021/LS - t-3016
contact

job description

Nabízíme příležitost pro šikovné kandidáty s vysokoškolským titulem v oblasti ekonomie a financí a komunikativní znalostí anglického jazyka. Pokud Vás láká práce v controllingu výrobní společnosti a hledáte možnost profesní seberealizace, neváhejte se na nás obrátit.

FINANČNÍ CONTROLLER

Náplň práce:

  • příprava podkladů pro výpočet KPI
  • účast na tvorbě měsíčních KPI
  • práce v systému SAP
  • tvorba zpráv o sledování zásob
  • STD kalkulace
  • reporting

co vám nabídneme

  • mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • možnost kariérního postupu
  • jazykové kurzy
  • další interní benefity

co od vás očekáváme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • pokročilou znalost MS Office - zejména Excel a PowerPoint
  • znalost ekonomických aspektů, orientace v podvojném účetnictví a výkaznictví IFRS

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.