finanční manažer, brno

posted
contact
lenka skalická, randstad czech republic
job type
permanent

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
Economy and Corporate Finance
job type
permanent
reference number
8097
contact

job description

Máte zkušenost s řízením komplexních firemních financí? Víte, jak postavit rozpočet, účetní analytiku, reporting? Chcete řídit menší tým? Mluvíte plynule anglicky? Pak čtěte dál!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Tvorba a příprava rozpočtů firmy ve spolupráci s leadery business units
  • Vedení týmu 4 účetních
  • Nastavení účetní osnovy
  • Spolupráce s daňovými poradci, právníky a auditory, příprava na Big4 audit
  • Měsíční/kvartální reporting finančních výsledků ve spolupráci s naším business analytikem
  • Finanční due diligence potenciálních investic
  • Holdingová konsolidace výsledků a cash flow pro vlastníky

Jak má vypadat Váš profil?

  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Zkušenosti z Big4 je velké plus
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Analytické myšlení, selský rozum, orientace na detail

Co Vám nabízíme?

  • Zázemí české dynamické a mladé společnosti
  • Přátelskou a otevřenou firemní kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Moderní kanceláře v centru Brna (fitko, sauna samozřejmostí :) )