finanční manažer, praha 7

posted
contact
lenka jandová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha 7, hlavní město praha
sector
Economy and Corporate Finance
job type
stálý úvazek
reference number
8796
contact

job description

Finanční manažer

Velmi úspěšná a prosperující SME společnost mezi sebe přijme nového kolegu na pozici finančního manažera.

Váš profil:

  • Zkušený finanční manažer / hlavní účetní s ambicemi stát se manažerem
  • Máte přehled ve finančním segmentu (investice, koupě nemovitostí,…), rozumíte účetnictví a všem procesům, výhodou je částečná praxe z controllingu či auditu
  • Uvítáme kandidáta se zkušenostmi z menších společností, který je dravý a nebojí se změn

Vaše náplň práce:

  • Vedení týmu účetnictví
  • Evidence majetku společnosti
  • Zpracování ročního plánu (rozpočet, obchodní výhledy tržeb), rozbor hospodářských výsledků společnosti
  • Jednání s bankami, externími daňovými poradci, právníky a auditory
  • Účast na auditu, příprava smluv, zodpovědnost za kontrolu skladu

Co Vám nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Plně hrazené stravenky
  • Slevu na firemní produkty
  • Příspěvek na kulturu
  • Finanční bonusy a další

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na: lenka.jandova@randstad.cz či na telefonu 770 112 250.