finanční účetní, benešov

posted
contact
tomáš mikulec - 778704252, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
benešov, kraj vysočina
sector
Economy and Corporate Finance
job type
stálý úvazek
reference number
/59/06/2021/TM - t-3541
contact

job description

Pro našeho klienta, zahraniční potravinářskou společnost na Benešovsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční účetní.

Náplň práce:

  • spolupráce na závěrkových operacích (měsíční, roční závěrka)
  • příprava podkladů pro audit a daňové přiznání
  • participace na rekonsiliaci účtů společnosti
  • zodpovědnost za dodavatelské faktury
  • komunikace s bankou - platební styk
  • statutární výkaznictví - Intrastat, hlášení DPH, statistické výkaznictví

co vám nabídneme

  • velmi příjemné a klidné pracovní prostředí
  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sickdays
  • kafeterie v hodnotě 12.000 Kč ročně
  • roční bonus ve výši 10 %

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v účetnictví
  • komunikativní znalost Angličtiny
  • dobrou znalost MS Office
  • pečlivost, samostatnost, orientaci na detail
  • nekonfliktní osobnost, týmového hráče

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.