finanční účetní, praha 4

posted
contact
david kurel, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha 4, hlavní město praha
sector
Economy and Corporate Finance
job type
stálý úvazek
reference number
8675
contact

job description

Hledáme šikovnou účetní!

Cítíte se v oblasti účetnictví jako ryba ve vodě? Proplouváte tímto oborem hladce tak, že Vaše výsledky jsou odrazem Vaší obrovské píle a pečlivosti? Pokud ano, pojďte pracovat k nám!

Co bude náplň Vaší práce?

  • Setkáte se u nás s pořizováním účetních a platebních dokladů a jejich následnou kompletní kontrolou, schvalováním a platbou dodavatelských faktur
  • Budeme na Vás spoléhat při vystavování a zaúčtování odběratelských faktur
  • Zodpovědnost za vedení běžných účtů s následnou inventarizací
  • Budete se podílet na měsíčních/ročních účetních závěrek
  • Komunikace v rámci oddělení, s daňovými poradci, auditory či finančním úřadem

Jak si Vás představujeme?

  • Máte dokončené středoškolské vzdělání ideálně ekonomického směru
  • Systematičnost, orientace na detail a pečlivost jsou Vaše silné stránky
  • Máte prokazatelnou praxi v rámci finančního účetnictví, zkušenost z banky vnímáme jako výhodu
  • Orientujete se v daňových předpisech - daň z příjmu, srážková daň, DPH
  • Jste týmový hráč a skvělé organizační schopnosti Vám nechybí
  • MS office máte v malíčku, zkušeností se systémem SAP nám uděláte radost!
  • Znalost AJ/NJ výhodou

A čím odměníme Vaší píli?

  • Budete součástí silné a stabilní finanční skupiny
  • Výbornou dostupnost, Praha 4 v blízkosti metra C
  • Velmi motivující finanční ohodnocení a bonusy
  • Bohaté a pestré benefity, které Vás určitě potěší
  • Nabízíme práci na hlavní pracovní úvazek
  • Stanete se součástí přátelského a pohodového kolektivu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět na david.kurel@randstad.cz