frenštát p. r. - mzda 24 000 - 28 000 kč - výroba el. komponentů v čistém prostředí, frenštát pod radhoštěm

posted
contact
rené naivert - 771 128 143, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
frenštát pod radhoštěm, moravskoslezský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/127/08/2020/JW - t-2435
contact

job description

Stabilní práce v mezinárodní společnosti.

Pro našeho klienta, který vyrábí elektronické komponenty do aut, hledáme spolehlivé pracovníky, kteří mají zájem pracovat v nepřetržitém provoze. Čeká Vás práce ve stabilním kolektivu i práce v týmech. Mzda je až 28 000 Kč, náborový příspěvek až 15 000,- Kč.

co vás čeká

  • práce v čistém prostředí
  • manipulace s komponenty pro elektrické, hybridní a spalovací pohony
  • osazování, vizuální kontrola, montování a testování elektro mechanických součástek do aut
  • zaměstnání s dlouhodobou perspektivou s možností přechodu pod kmen společnosti
  • kvalitní zaučení a pomoc při zapracování

co vám nabídneme

  • mzda až 28 000 Kč
  • náborový příspěvek 15 000,- Kč pro prvních 50 nových operátorů, pak pro ostatní 10 000,- Kč pro nástupy do 15.10.2020
  • mzda se skládá : základní mzda 18100 Kč, motivační příplatek za výkon práce až 4000 Kč + nadstandardní příplatky (za směnnost, nepřetržitý provoz apod.)
  • stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 80 Kč (z toho 66 Kč hradíme my)
  • příspěvek na dopravu 2 Kč za kilometr (jednosměrně)
  • dovolená 25 dní
  • možnost dobrovolných přesčasů - všední den a víkend 50 % prům. výdělku, svátek 100 %

co od vás očekáváme

  • šikovnost a manuální zručnost, možnost práce i pro absolventy
  • chuť pracovat, zodpovědnost
  • ochotou práce na směny

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.