gumař-operátor výroby otrokovice nástup do kmene 23000-31000 kč, zlín

posted
contact
jana warmusová - 773788664, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
zlín, zlínský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/58/02/2021/JW - t-3000
contact

job description

Pro našeho předního výrobce pneumatik pro zemědělskou mechanizaci, průmyslové a stavební stroje hledáme do našeho týmu parťáky, kteří se nebojí pracovat v této oblasti výroby.

Provedeme Vás výrobou a ukážeme Vám jednotlivé pracovní procesy. NENÍ NUTNÁ PRAXE. Na pracovní pozici Vás zaškolíme.

Co budete dělat?

  • obsluha strojů přípravy polotovarů
  • obsluha konfekčních strojů na kompletaci surových plášťů
  • obsluha lisů, dokončení pneumatiky
  • 4 - směnný nebo 3 - směnný provoz

co vám nabídneme

  • nástupní mzda 23 000 - 31 000 ,- Kč
  • fixní příplatek za 4. směnný provoz 1 500,- Kč
  • k tomu další nadstandartní příplatky (noční, odpolední, víkendy, svátky)
  • 13. a 14. mzda ve výši 95 % průměrné mzdy
  • 20 000,- nástupní bonus ( 10 000,- Kč po 6. měsících, 10 000,- Kč po 12. měsících)
  • závodní stravování s dotací 55 %
  • zdarma svozová doprava Zlín - Otrokovice a zpět
  • 5 týdnů dovolené
  • poukázky Flexipass
  • další benefity dle kolektivní smlouvy
  • parkování zdarma v areálu výrobního závodu
  • nová výrobní hala - nové šatny a zázemí
  • stabilní zázemí výrobní firmy

co od vás očekáváme

Požadujeme jen :

  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.