hledáme pracovníky do jednosměnného provozu v čh za 20.000 - 25.000,-, černá hora

posted
contact
barbora eimannová - 778 882 087, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
černá hora, středočeský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/40/07/2018/BE - 374
contact

job description

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání v malém podniku rodinného typu? Hledáte práci v jednosměnném provozu? Jste z Černé Hory a okolí? Pak máme nabídku přímo pro Vás!

Co Vás u nás čeká?

- výroba hliníkových konstrukcí (rámů oken, dveří, apod.)

- samostatná kompletace dle technické dokumentace (předchozí zkušenosti výhodou, ale rádi Vás zaučíme)

- balení hotových výrobků

Nabízíme

Co Vám za to nabízíme?

- nástup přímo do KMENE společnosti

- práci v jednosměnném provozu

nástupní mzdu dle zkušeností 20.000 - 25.000,-

- možnost kariérního (a s tím i platového) postupu

- stravenky v hodnotě 70,-

-  po skončení zkušební doby vybavení pracovním oblečením

-  2x ročně bonusy až 10.000,-

Zaujala Vás nabídka?

Tak neváhejte a ozvěte se nám pomocí odpovědního tlačítka! Rádi Vás zkontaktujeme a zodpovíme veškeré dotazy.

Profil ideálního kandidáta

Jak si Vás představujeme?

- jste samostatný a pečlivý

- nedělá Vám problém si zapamatovat výrobní postupy

- montáž podle návodu zvládnete bez většího zaváhání