hledáme pracovníky do skladu, jen ranní směna, 21 000 kč, šenov u nového jičína

posted
contact
michaela vávrová - undefined, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
šenov u nového jičína, moravskoslezský kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
/53/06/2018/MV - 328
contact

job description

Popis pozice

Hledáte práci ve skladu pouze na ranní směnu? Oceníte příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv? Máme pro Vás nabídku! Pracovní pozice je vhodná pro zkušené skladníky i pro kandidáty bez praxe (rádi Vás zaškolíme pro obsluhu VZV).

Co bude Vaší náplní práce?

  • manipulace se zásilkami (vyskladnění a naskladnění kamiónů)
  • obsluha VZV (rádi Vás zaškolíme)
  • údržba prostor skladu (doržování pořádku)
  • práce s ručním scannerem
  • práce je fyzicky náročnější, vhodná spíše pro muže

Nabízíme

Kromě stabilní práce v příjemném týmu kolegů Vám rádi nabídneme:

  • nástupní mzdu 21 000 Kč, možnost navýšení po úplném zaškolení
  • práci pouze na ranní směnnost (min. 2x týdně směna pouze 5:00 - 9:00 hodin)
  • zaškolení na danou pozici (včetně VZV)

Profil ideálního kandidáta

  • spolehlivost, zručnost
  • zkušenosti s obsluhou VZV nebo zájem projít zaškolením (každý pracovník skladu jezdí s VZV)