hledáme šikovné chlapy pro stavební společnost - nástup do kmene!, brno

posted
contact
barbora eimannová - 778 882 087, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
Construction and reality
job type
stálý úvazek
reference number
/42/07/2018/BE - 378
contact

job description

Popis pozice

Jste šikovný řemeslník, ale nevyhovuje Vám práce na ŽL a s tím spojené papírování? Chcete mít jistotu stabilního, velmi solidního výdělku? Pak čtěte dál!

Pro významnou stavební společnost hledáme uchazeče na pozice:

  • zedník (průměrná měsíční mzda až 27.500,-)
  • tesař (průměrná měsíční mzda až 28.000,-)
  • stavební dělník (průměrná měsíční mzda až 25.000,-)
  • stavební zámečník (průměrná měsíční mzda až 32.500,-)
  • instalatér (průměrná měsíční mzda až 27.000,-)
  • strojní zámečník (průměrná měsíční mzda až 34.500,-)
  • elektromontér (průměrná měsíční mzda až 30.000,-)
  • traťový dělník (průměrná měsíční mzda až 23.500,-)

Nabízíme

Co Vám za to nabízíme?

- zázemí stabilní společnosti, která se o Vás postará

- 28 dnů volna (25 dovolená + 3 Sick Days)

- stravenky v hodnotě 90,-

- po roce:

příspěvek na penzijní a životní pojištění (1000,-/měsíc)

příspěvek na dovolenou 5000,-

- levné mobilní tarify

- bezúročné půjčky

- a mnoho dalšího :)

Zaujala Vás tato nabídka?

Pak neváhejte a ozvěte se nám přes odpovědní tlačítko! Rádi se s Vámi spojíme a probereme veškeré podrobnosti!

Profil ideálního kandidáta

Jak si Vás představujeme?

- nejsou nutné roky předchozích zkušeností, stačí nám alespoň vyučení v oboru (na pozici Vás následně rádi zaučí)