hledáme zaměstnance do výroby, krupka

posted
contact
radka kaňová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
krupka, ústecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
7924
contact

job description

Nebojíte se drobnější manuální práce.? Pak hledáme právě Vás. Pro významného klienta hledáme vhodné pracovníky na kompletaci elektro součástek.

Práce  je vhodná pro ženy, ale i šikovné muže. Jedná se o drobnou manuální práci na 2 směny. Garantujeme dlouhodobou spolupráci a možnost růstu platového ohodnocení.

Pracovní náplň:

  • osazování a montáž elektro součástek – drobnější díly
  • evidence materiálu
  • práce ve 2 směnném provozu (ranní, odpolední směny)

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • nárok na všechny příplatky dle zákona
  • 5 týdnů dovolené
  • po 6 měsících možnost převodu do kmenového stavu – poté smlouva na dobu neurčitou
  • dlouhodobá spolupráce, nejedná se o sezonní práci!

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • pečlivost
  • dobrý zrak
  • spolehlivost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Líbí se Vám nabídka? Neváhejte a ozvěte se nám.

Těšíme se na Vaše reakce

konzultant: Radka Kaňová