java developer se znalostí angular, praha

posted
contact
markéta komínková - 771128151, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
IT progression
job type
stálý úvazek
reference number
/146/10/2020/MK - t-2637
contact

job description

Chceš se podílet na vývoji aplikací, které pomáhají lidem?

Jsi Java vývojář se znalostí Angularu?

Pro našeho klienta, hledáme Javistu s Angularem pro vývoj webové aplikace, která zjednodušuje absolvování vyšetření magnetické rezonance u pacientů s kardiostimulátorem a defibrilátorem.

co budete dělat?

  • analyzovat zákaznické požadavky na chování aplikace, požadavky diskutovat se zákazníkem i s kolegy
  • následně určit finální řešení a to technicky realizovat
  • implementovat finální řešení či nové funkcionality včetně unit testů

s jakými technologiemi se potkáte?

  • Angular, TypeScript, RxJS, Angular Material
  • SCSS
  • Unit Testing (Jasmine/Karma)

Application backend:

  • JAVA (Spring Framework, Spring Data JDBC)
  • RESTful API (Swagger, Spring Boot REST based services)
  • Publish-subscribe messaging systems (Apache Kafka, Spring for Apache Kafka)
  • Automated deployment of containerized applications (Docker, Kubernetes)
  • Maven
  • Unit testing (JUnit, Mockito)

  • práci na zajímavých projektech pro významné automobilky, které mají reálné využití v praxi
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • moderní zázemí, coffee & lounge
  • 5 týdnů dovolené + sickdays
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování, penzijní pojištění, multisport karta, jazykové kurzy, bezúročné půjčky, atd.

co od vás očekáváme

  • Java (Spring Framework)
  • Angular
  • RESTful API
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Výhodou: Swagger, Spring Boot REST based services, Apache Kafka, Docker, Kubernetes, Unit testing frameworks

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. 771 128 151.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.