jr. event & sales specialist, praha

posted
contact
anastasija zapletalová - 770173961, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
marketing
job type
stálý úvazek
reference number
/268/04/2019/AZ - t-909
contact

job description

o společnosti

Společnost je světovou jedničkou v oblasti prodeje vstupenek, která se pyšní řadou špičkových technologických řešení a bezkonkurenčním dosahem. Má za sebou již více než čtyřicet let zkušeností na trhu a v roce 2017 prodala více než 500 milionů vstupenek po celém světě. Společnost působí ve 29 zemích a jedním z nejnovějších přírůstků do její rodiny je také Česká republika.

co budete dělat

  • komunikovat s pořadateli akcí, s místy konání
  • zadávat akce do prodejního systému
  • zajišťovat pravidelný reporting
  • komunikovat s kolegy v zahraničí
  • sestavovat seznamy potenciálních klientů
  • podporovat růst podílu na trhu
  • udržovat úzkou spolupráci se všemi odděleními k zajištění fungování obchodní činnosti klienta
  • mít znalosti o produktech, aby byla možná efektivní prezentace společnosti a služeb pro klienty i kolegy
  • cestovat podle potřeby za účelem zajišťování obchodních potřeb a závazků

co vám nabídneme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • úžasné týmové prostředí
  • nové moderní prostory
  • jazykové kurzy
  • pracovní cesty do zahraničí
  • týden dovolené navíc
  • pozice je vhodná pro absolventy
  • mzda 30,000 kč

co od vás očekáváme

  • komunikační a mezilidské dovednosti
  • schopnost pracovat na více úkolech a zvládat více projektů najednou
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • uživatelský znalost MC Office (Excel, Access, Word)
  • plynulá znalost českého jazyka
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Anastasija Zapletalová

770 173 961

anastasija.zapletalova@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.