junior recruitment consultant, prague

posted
contact
soňa vančová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
prague, hlavní město praha
sector
Human Resources
job type
stálý úvazek
reference number
9332
contact

job description

Dynamická mezinárodní IT společnost hledá nového kolegu či kolegyni na pomoc s náborem nejen IT specialistů.

Máš už za sebou zkušenost s náborem či oslovováním kandidátů?

Domluvíš jak anglicky tak i německy?

Láká Tě pracovat jako in-house recruiter?

co bude Tvojí náplní práce:

  • komunikace s potenciálními kandidáty a agenturami, které pomáhají s náborem
  • vyhledávání a oslovovaní kandidátů pomocí různých nástrojů, využívání interní databáze
  • komunikace s ostatními kolegy a hiring manažery
  • vytváření inzerátů
  • plánování pohovorů a příprava kandidátů

co společnost nabízí:

  • velmi pestrou pracovní náplň
  • možnost naučit se mnoho nového od zkušenějších kolegů
  • přátelské pracovní prostředí, kde člověk není jen číslo
  • zajímavé platové ohodnocení + spousta benefitů: stravenky, dovolená navíc, sick days, občerstvení na pracovišti

koho hledáme:

  • cca 2 roky zkušeností v oblasti náboru
  • výborné organizační  a komunikační schopnosti
  • znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni
  • schopnost pracovat samostatně

Zaujala Vás tato pozice?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět", vyplňte kontaktní formulář na následující straně a připojte svůj životopis.

Váš životopis si prostuduji a budu Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat sona.vancova@randstad.cz, 778 718 086.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.