kalkulant/ka - 13. a 14. plat, práce v ostravě, ostrava

posted
contact
sára kadlecová - 770193342, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
ostrava, moravskoslezský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/25/08/2019/SK - t-1301
contact

job description

Domluvíte se anglicky?

Máte praxi na obdobné pozici a zkušenost s vedením týmu lidí?

Setkal/a jste se ve své praxi s přípravou cenové nabídky?

Nabízíme jedinečnou možnost práce ve výrobní společnosti v Ostravě.

co Vás čeká?

  • vedení týmu lidí
  • komunikace s dodavateli a se zákazníky
  • zpracování cen - interiéry
  • hledání řešení optimalizace nákladů
  • spolupráce s dalšími odděleními firmy

co vám nabídneme

  • práci v jednosměnném provozu
  • pružnou pracovní dobu
  • 13. a 14. plat
  • sick days
  • profesní a odborný růst
  • zázemí zavedené české společnosti
  • dlouhodobou spolupráci aj.

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na výborné úrovni (zahraniční klientela)
  • AutoCAD/MS Office
  • znalost čtení technické dokumentace
  • praxi na podobné pozici a zkušenost s vedením lidí - výhodou
  • znalost interiérů - podmínkou

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Budu se na Vás těšit, Sára.