konzultant informačních systémů digitalizace údržby, brno

posted
contact
barbora šmídová - 800856856, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
Technology and development
job type
stálý úvazek
reference number
/49/02/2020/BŠ - t-1857
contact

job description

Zajímá tě vývoj a implementace informačních systémů CMMS pro řízení a digitalizaci údržby dle standardů Průmyslu 4.0? Baví tě práce s moderními IT technologiemi v neformální a přátelské atmosféře? Přidej se do party brněnské pobočky mezinárodní společnosti s dlouholetou zkušeností s technickou a procesní podporou průmyslových výrobních podniků.

náplň práce

  • systémová analýza procesů řízení údržby a potřeb zákazníků
  • návrh systémového řešení, projektové řízení jeho implementace
  • zaškolení klienta v práci s nově implementovaným systémem
  • jednání s klientem o obchodních a smluvních podmínkách

co vám nabídneme

  • práce v moderním prostředí s moderními IT technologiemi
  • práce na mezinárodních projektech pro přední světové společnosti (např. Mercedes)
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • pružná pracovní doba (Po-Pá: core time od 10h do 14h)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění po prvním roce zaměstnání
  • vlastní notebook a mobilní telefon
  • stravenky (v hodnotě 100Kč)

co od vás očekáváme

  • VŠ/SŠ vzdělání v technických, popř. manažerských oborech
  • zkušenost s analýzou a implementací softwarových aplikací typu CMMS. EAM, APS nebo ERP ve výrobních společnostech
  • zkušenost s řízením projektů
  • znalost anglického jazyka, popř. dalšího evropského jazyka výhodou
  • znalost databází, programování, průmyslové automatizace výhodou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.