koordinátor přepravy, chrášťany

posted
contact
filip hofírek, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
chrášťany, hlavní město praha
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
8952
contact

job description

Tato pozice organizačně spadá pod team v ČR avšak pracovník na této pozici bude pracovat v rámci mezinárodního týmu spravující naší evropskou silniční síť. Nadřízený obsazované pozice sídlí ve Vídni, kde pracovník projde zaškolením a též tam bude jezdit na služební cesty.

Nabízíme:

- zajímavou, samostatnou a různorodou práci v mezinárodní společnosti.

- příjemnou, přátelskou a inspirativní firemní kulturu.

- možnost pracovat se zajímavým spektrem lidí z dalších evropských zemí;

- pracovní poměr na dobu neurčitou;

- firemní vzdělávání.

Náplň práce:

- plánování kapacity v rámci naší evropské pozemní sítě, jedná se především o řízení kamiónových přeprav

- komunikace s evropskými depy ohledně objemů přepravovaných zásilek

- komunikace s významnými zákazníky ohledně plánovaných přeprav a s přepravci

- plánování optimálních řešení přeprav, navrhování zlepšení.

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru logistiky a nebo praxe na obdobné pozici;

- velmi dobrá znalost anglického jazyka (drtivá většina komunikace probíhá v angličtině)

- zkušený uživatel práce na PC

- výborné komunikační schopnosti v obou jazycích

- dobré povědomí o logistických procesech a související legislativě

- schopnost uvažovat v souvislostech a navrhovat nejlepší možná řešení, pracovat pod stresem a učit se novým věcem

Pozice je určena pro uchazeče s dopravním vzděláním a nebo pro uchazeče, kteří mají zkušenost na obdobné pozici (disponent, dispečer, logistik), mají výborné komunikační schopnosti, technické a analytické myšlení a též dobrou znalost místopisu.

Pohovory budou probíhat v anglickém jazyce, velmi dobrá znalost angličtiny je tak "must have" jak v rámci výběrového řízení, tak v rámci každodenního výkonu pozice.