lakýrník, šumperk

posted
contact
kamil wierzgoń - 778743781, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
šumperk, olomoucký kraj
sector
Engineering
job type
stálý úvazek
reference number
/15/07/2018/KW - 344
contact

job description

Popis pozice

Pro našeho významného českého partnera hledáme do hlavního pracovního poměru lakýrníka, přípraváře, stříkače:

  • jako lakýrník - přípravář budete tmelit, brousit, maskovat. K tomu potřebujete zkušenosti s potahováním a lepením velkých i menších ploch a přesných hran
  • jako lakýrník - stříkač budete stříkat vysokotlakem AIRMIX a AIRLESS, rozpoštědlovými i vodou ředitelnými barvami na velkých i malých plochách
  • jako lakýrník - dokončovač budete provádět drobné povrchové úpravy/retuše laku (štětcem, válečkem). Zkušenosti s retušemi pomocí sprejů a lakovacích pistolí a s leštěním výhodou.

Nabízíme

Plat až 29.000 Kč dle zařazení / předchozí praxe

5 týdnů dovolené

900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění

1.500 Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby

příspěvek na kulturní a sportovní aktivity

dotované stravování

Profil ideálního kandidáta

SO obor lakýrník (není nutné vyučení v oboru)

dosavadní praxe v lakování velkou výhodou