launch manager, ústí nad labem

posted
contact
michaela beránková, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
ústí nad labem, ústecký kraj
sector
Top management
job type
stálý úvazek
reference number
8898
contact

job description

Nabízíme volné pracovní místo Launch managera v mezinárodní výrobní společností sídlící v okrese Ústí nad Labem, která se neustále rozvíjí.

Budete mít na starosti přípravu a implementaci nových projektů.

Co Vás čeká:

  • řízení změn běžících projektů,
  • komunikaci s projektovým managementem a zákaznickými centry v zahraničí,
  • spolupráce na optimalizaci výrobních procesů,
  • kontrola plnění stanovených cílů,
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci závodu a zahraničí

Co Vám nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • 13. plat,
  • jazykové kurzy,
  • zázemí prosperující společností,
  • 5 týdnů dovolené

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
  • komunikativní znalost NJ jazyka, AJ výhodou,
  • praxi v automotive,
  • schopnost analýzy problému a systémového řešení,
  • znalost PPAP/VDA 2 a ostatní metodiky v automotive,
  • ŘP sk. B

Místo pracoviště: v okrese Ústí nad Labem.

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vaše reakce!

Konzultant: Michaela Beránková