line leader, praha

posted
contact
filip hofírek, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
8868
contact

job description

Přední tabáková společnost se šesti světovými špičkovými značkami, má více než 80 000 zaměstnanců a jejich produkty se prodávají v přibližně 180 zemích hledá do svého týmu nového člena.

Nabízíme:

- Spolupráce se zahraničními pobočkami, rozvoj anglického jazyka

- 2x ročně příspěvek na dovolenou

- Možnost využití zaměstnaneckých bytů

- Poukázky na volnočasové aktivity v hodnotě 5000Kč

- Rozvojový program (školení, týmové akce,…)

- Možnost budoucího růstu v rámci organizace

Náplň práce:

- Plánuje, řídí a organizuje aktivity na přidělených výrobních linkách (linkupech) v souladu s integrovaným výrobním systémem

- Vede a rozvíjí tým více než 40 lidí

- Je odpovědný za zvyšování stability, předvídatelnosti a spolehlivosti výrobního procesu

- Je odpovědný za výkon přidělených linek a jejich technický stav se zaměřením na neustále snižování ztrát

- Zaměstnanec pracuje v rámci denních směn

- Je odpovědný a dohlíží na dodržování kvality a bezpečnost práce

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického směru

- AJ pokročilý

- Manažerské dovednosti vedení týmu (delegování, kontrola, motivace, aj.)

- Praxe z výrobní společnosti min. 1-2 roky

- Schopnost plánování a práce s daty

- Zodpovědnost, samostatnost, logické a systematické uvažování

- Ochota nadstandardního pracovního nasazení