Mail to a Friend

manipulační pracovník v expedici s vzv, 22-23.000 kč/ měsíc + příplatky, hlinsko

posted
contact
veronika dostálková - 770139075, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
hlinsko, pardubický kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/69/10/2018/JD - t-560
contact

job description

Láká Vás práce v potravinářství? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

  • manipulace s paletami pomocí VZV
  • příjem a výdej materiálu
  • označování výrobků
  • obsluha strojů
  • fyzicky náročnější práce (vhodné pro muže)

co vám nabídneme

  • mzdu 22-23.000 Kč + příplatky (po zapracování 30.000 Kč)
  • hlavní pracovní poměr v kmeni firmy
  • práci v příjemném kolektivu
  • možnost nástupu ihned
  • dovolená navíc
  • podnikové stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • sleva na firemní výrobky
  • permanentky na kulturní a sportovní aktivity
  • levnější volání
  • možnost ubytování do konce roku 2019

co od vás očekáváme

  • platný průkaz VZV
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • SOU (vítán potravinářský směr)
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost

Máte doplňující otázky? Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. čísle 770 139 075.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.