manipulační pracovník v expedici, hlinsko

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
hlinsko, pardubický kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/69/10/2018/JD - t-560
contact

job description

Láká Vás práce v potravinářství a milujete mléčné výrobky? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

  • íjem a výdej materiálu
  • označování výrobků
  • obsluha strojů
  • fyzicky náročnější práce (vhodné pro muže)

Co Vám nabídneme

  • hlavní pracovní poměr v kmeni firmy
  • mzdu 22-23.000 Kč + příplatky (po zapracování 30.000 Kč)
  • dovolená navíc
  • podnikové stravování (25 Kč oběd)
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • levnější volání
  • možnost ubytování

Co od vás očekáváme

  • SOU (vítán potravinářský směr)
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • VZV průkaz - výhodou

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.