mistr stavební výroby, praha

posted
contact
filip hofírek, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
Construction and reality
job type
stálý úvazek
reference number
8846
contact

job description

Pro stavební společnost s dobrou firemní kulturou a více než šedesátiletou tradicí ve stavebnictví. V současné době se společnost hrdě řadí do skupiny akciové skupiny, která jako majoritní akcionář strategicky propojuje a řídí synergické obchodní aktivity všech svých dceřiných společností na území České republiky, Slovenska, Rakouska, Polska, Německa a Maďarska.

Nabízíme:

·         Motivující platové ohodnocení

·         Dobré pracovní a platové podmínky, pozitivní kolektivní prostředí

·         Možnost osobního rozvoje

·         Služební telefon

·         Notebook

·         Flexibilní pracovní doba

Náplň práce:

·         Řízení daného úseku stavby v projektu

·         Vedení skupiny pracovníků

·         Zodpovědnost za svěřenou práci a práci jeho týmu

·         Rozvržení potřebných činností a dohled nad plněním cílů

Požadavky na pracovní pozici:

·         USO/VŠ se zaměřením na pozemní stavby

·         Uživatelská znalost práce na PC, minimálně MS Office

·         Orientace v projektové dokumentaci, povědomí o technických normách

·         Komunikativnost

·         Mravní bezúhonnost

·         ŘP skupiny B

·         Vhodné i pro absolventy bez praxe!