mistr výroby autodílů, choceň

posted
contact
kateřina šťastná - 602679854, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
choceň, pardubický kraj
sector
Engineering
job type
stálý úvazek
reference number
/45/10/2018/KŠ - t-509
contact

job description

Náš klient je jedním z hlavních světových lídrů výroby systémů pro akustický a tepelněizolační komfort motorových vozidel.

Vyvíjí a vyrábí multifunkční komponenty, moduly a komplexní řešení pro interiér vozidla, oblast kufru, motoru a podvozku.

V tuto chvíli do svého týmu hledá šikovného kolegu na pozici: Mistr výroby autodílů

Náplň práce:

·      vedení týmu výrobních operátorů,

·      dohled na plnění výrobního plánu,

·      kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců,

·      sledování zmetkovitosti,

·      motivace zaměstnanců.

Co Vám nabídneme

·      nástup IHNED,

·      HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí

·      možnost kariérního a odborného růstu,

·      bezplatná firemní autobusová doprava,

·      příspěvek na stravování, telefon, penzijní připojištění a sport. aktivity,

·      roční bonus za splnění pracovního fondu odměny při pracovních a životních jubileích.

Co od vás očekáváme

nebo-li co požadujeme:

·      středoškolské vzdělání,

·      automotive zkušenost výhodou,

·      zkušenost s vedením lidí 30 a více osob,

·      ochota pracovat v třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční),

·      angličtina výhodou,

·      komunikativnost, samostatnost, pečlivost,

·      týmového ducha.

V případě zájmu se můžete ozvat na email: katerina.stastna@randstad.cz

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.